Memento Mori

Forum gildii Memento Morii w grze Wakfu


#1 2012-03-28 17:28:59

Beliar

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 9
Punktów :   

Coś o sobie

W tym dziale każdy przedstawia się i opowiada fascynującą historie swego życia.

Offline

 

#2 2012-03-28 17:37:18

Beliar

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Coś o sobie

To może ja zacznę, jestem Karol, mam 18 lat, ostatnio u spowiedzi byłem... to nie to xD
Moje hobby to wszelkie sztuki walki, podwórkowo trenuje sławne ostatnio MMA, jestem też fanem wędkarstwa i jazdy na rowerze. Uwielbiam muzykę metalowa ale nie pogardze dobrym rockiem. No i cześć wszystkim !

Offline

 

#3 2012-03-28 17:57:36

Evangelina

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: Coś o sobie

To ja w takim razie będę druga
Mam na imię Monika również mam 18 lat i kocham muzykę Uwielbiam słuchać dobrego rocka, ale również heavy metal obił mi się o uszy ^^
W wolnym czasie ... śpię lub gram w wakfu z Ankamą mam doczynienia już trochę czasu, niektórzy znają mnie również z dofusa grałam na serverze Solar (miałam tam Iopkę na 198 lvl o nicku Miyoshi-pl)
Obecnie zajmuję się również fryzjerstwem (drugi rok praktykuję w tym zawodzie) oraz uczę się w szkole.
Uwielbiam kolor czerwony i czarny
Noo to by było na tyle Cya !

Offline

 

#4 2012-03-28 22:01:17

 Kamaotori

Nowy użytkownik

Skąd: Żarów
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Nazywam się Marcin i mam 19 lat i kocham muzykę<głównie chodzi o śpiew>. Uczęszczam do liceum na profilu muzycznym i mam zamiar studiować niderlandzki we Wrocku. Lubię pobiegać, grać w gry i wyć.

Tu możecie posłuchać mojego wycia : www.youtube.com/user/CrazyUnluck

A to ja z listopada 2011 r. <Andrzejki>

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388076_193882134031401_100002288489091_427402_147247340_n.jpg

Ostatnio edytowany przez Kamaotori (2012-03-28 22:38:22)


I-I-I-I-I am the future, put it on you like a hurricane Call me the supernova that's taking over all time and space
I'm testing your dimension, can't keep up with what I create I'll break your concentration imagination with what I make Many times imitated, not duplicated; can't be replaced Na-na-now, lemme spell it out, everybody can shout my name!

K-A-M-A-O-T-O-R-I

Offline

 

#5 2012-03-28 22:14:59

Vesig aka Rosak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Nazywam sie Piotrus, mam 18 lat, jestem z Warszawy. Hobby to gra na gitarze(zwlaszcza z astissem XD), sluchanie dobrej muzyczki, motocykle.
Gram w ta gre od okolo 2 tygodni. To chyba tyle, dziekuje za uwage DOBANOC!

Offline

 

#6 2012-03-28 22:30:16

 Jaeli

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Witam wszystkich. ^^ Nazywam się Gabriela (Gabi, Gabryś, za żadną formą nie przepadam. Dziękuję rodzicom, za to wspaniałe imię. ^^) i mam 19 lat. Interesuję się patrzeniem w ścianę, przytulaniem do poduszki i mojego nietoperza - Juliusza. Gdybym miała czas, rozwijałabym swoje zdolności z zakresu grafiki komputerowej i webdesignu oraz poznała pięćdziesiąt-osiem języków obcych, chociaż cztery tak naprawdę by wystarczyły. Jestem zakupoholiczką i zjadam opakowanie żelków w 15 sekund (Astiss może to potwierdzić). Słucham metalu, cięższego rocka i muzyki klasycznej, w wolnych chwilach gram w Pokemony. To tylko podstawowe informacje, chętnie udzielę więcej. ^^

Offline

 

#7 2012-03-28 22:41:40

Astiss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Cześć, jestem Maciek : ) i mam 18 lat. Uwielbiam grać na gitarze(owczywiście zwłaszcza z Vesigiem) grać w koszykówkę i spędzać czas z Gabrysią. Jednym z moich hobby jest powstrzymywanie Gabrysi od wydawania pieniędzy na wszelkie gry internetowe i buty, stroje kąpielowe i inne szmatki których nigdy nie wkłada... Szkoda czasu na dluższy opis, chodzmy expić! : >

Ostatnio edytowany przez Astiss (2012-03-28 22:43:44)

Offline

 

#8 2012-03-28 22:46:00

 Mchu

Nowy użytkownik

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Huhuhuh
Jestem kox Mchu na 11 lvl xD rozwale wszystkich dawaj na walke xD
Dobra...
Asia 17 lat no i jestem z Gniezna xD
Załączam moje zdjęcie z Wakacji na Loret de Mar c:



http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28701/miesny-jez-420.jpeg

Offline

 

#9 2012-03-29 21:57:17

Zarraf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: Coś o sobie

hym.... powiedzmy ze jestem weteranem mmo lezka mi sie kreci jeszcze na wspomnienie MUD'a. Pracujacy uczacy sie normalnej muzyki sluchajacy, czyli kazdej zwlaszcza rock, alternatywna, metal i opera. Naprawde duzo by opowiadac o tym gdzie gralem i co robilem

Offline

 

#10 2012-05-05 19:53:47

Mamona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No to teraz ja. Mam na imię Staszek i mam 25 lat. W mmo gram od... zawsze? Oprócz tego uwielbiam RPG`i (Warhammer, Świat Mroku, D&D i parę innych takich) w których niestety najczęściej misiuje. Skończyłem studia (yeah!) i jak większość moich znajomych nie pracuję w zawodzie Ważne, że pracuję. Interesuję się odtwórstwem średniowiecznym, szermierką broniami średniowiecznymi (miecze, sztylety, topory, halabardy i młoty bojowe), ciężkie brzmienia (heavy metal, gothic metal, symphonic gothic metal, speed metal, power metal), lżejsze brzmienia (rock, folk), i terrarystyką (mam ze 20 ptaszników i ostatnio zostałem szczęśliwym posiadaczem boa tęczowego). No to chyba na tyle.

Offline

 

#11 2012-05-10 11:03:19

tincampy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No to teraz ja . Więc, jestem Tomasz i mam 21 lat. Mam problem, pije od 16 lat przez co opuściła mnie żona i dzieci... Ups! To nie to forum. Tak poważnie to uwielbiam muzykę, co prawda wychowałem się na ciężkich brzmieniach, jednak teraz wole lżejsze klimaty (jazz, swing, blues, poezja śpiewana i muzyka klasyczna). Lubię wyć i grać do wycia na gitarce. No i jeszcze kocham teatr! Od 2 lat należe do teatru o nazwie "Szydło". To nasza stronka: http://teatr-szydlo.pl/  Oprócz tego jestem dumnym i biednym studentem fil. Angielskiej i pracuje przy tłumaczeniach. Bardzo lubię rozmawiać, ironizować i mam czarny humor którym mam nadzieje nikogo nie uraże No, to by było na tyle jeśli chodzi o CV w memento mori

Offline

 

#12 2012-06-09 18:37:44

 Fajek

Nowy użytkownik

7162584
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Coś o sobie

Jestem Fajek (Galaretka) jakby ktoś nie wiedział, i lubię jak mówią do mnie Fajek Mam w sumie to 22 lata, lubię ostrą muzykę (hail Metal) ale i nie tylko, ogólnie z zawodu jestem Elektronikiem, mieszkam w zadupiu zwanym Warszawa. Lubię rower, długie spacery i no life mode Tak oprócz tego lubię nawiązywać nowe kontakty i gadać z ludźmi. To chyba tyle o mnie


They can't stop us, let them try! For heavy metal we will die!

Offline

 

#13 2012-06-13 13:27:28

Majonez

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Siemano, tutaj Majo . Mam 21 lat, lubię muzykę jak chyba każdy . W większości słucham rapu, ale nie tylko, od zawsze najbardziej cenię Jack'a White'a :}. Studiuje Informatykę, a moim głównym zainteresowaniem jest skateboarding <3. No i mam na imię Hipolit i jestem z Nidzicy :-).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hateandlove.pun.pl www.grupaw1.pun.pl www.primovictoria.pun.pl www.destiny-guild.pun.pl www.prywatnymetin2.pun.pl